NÁVRH INTERIÉRU

Pokud jste v situaci, kdy se rozhodujete pro nový interiér, pravděpodobně s ním chcete mít co nejméně starostí a nechcete mít vyšší výdaje, než je nezbytně nutné. Dobrou cestou je nechat si zpracovat návrh od odborníka včetně přesného soupisu prvků. Díky tomu se nestane, že by se Vám koupený nábytek do prostoru rozměrově nebo stylově nehodil. Všechno totiž s designérem nejprve zkonzultujete a uvidíte v 3D modelu. Tím můžete ušetřit čas i peníze, protože zkušený designér se dokáže vcítit do Vaší představy a má přehled o trhu.

 

Kompletní návrh interiéru 3D - obsahuje 2D dispozice, 3D model, fotorealistické vizualizace, barevné a materiálové řešení, výběr konkrétního nábytku.

 

Návrh dispozičního řešení interiéru 2D - obsahuje půdorys, případné stavební úpravy, rozmístění nábytku, rozkreslení 2D pohledů na stěny.

Vše je možné řešit také z pohodlí Vašeho domova ONLINE (veškerá komunikace probíhá přes e-mail).

CENÍK

Kompletní návrh interiéru - Přibližná cena za místnost je 5 000 Kč, cenová nabídka je ale vždy vytvořená na míru konkrétnímu projektu a odvíjí se od požadovaných úprav interiéru. První schůzka je zdarma a je pro klienty nezávazná (neplatí pro poradenství a asistenci při nákupu).

 

Poradenství – Poradenství je tu pro ty, kdo si chtějí zařídit interiér sami, ale přesto by s odborníkem rádi prokonzultovali své nápady nebo hledají inspiraci. Jde o konzultaci interiéru bez zpracování 3D/2D návrhu, pouze slovní/písemné doporučení nábytku, osvětlení, barev atd. NEPLATÍ SE ZA ČAS, ALE ZA PŘEDANÉ INFORMACE. 1000,- Kč / hodina, +200,- Kč za dalších započatých 30 minut (délka konzultace závisí na velikosti prostoru, konzultace 1-2 místností běžně trvá kolem hodiny), platba hotově na konci schůzky.

 

Asistence při nákupu – Pomoc s výběrem nábytku, osvětlení a doplňků. 350,- Kč / hodina, platba hotově na konci schůzky.

 

Vytvoříme dárkový poukaz pro Vaše blízké dle Vašeho přání.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše poptávka byla úspěšně odeslána!