NÁVRH INTERIÉRU

Pokud jste v situaci, kdy se rozhodujete pro nový interiér, pravděpodobně s ním chcete mít co nejméně starostí a nechcete mít vyšší výdaje, než je nezbytně nutné. Dobrou cestou je nechat si zpracovat návrh od odborníka včetně přesného soupisu prvků. Díky tomu se nestane, že by se Vám pořízený nábytek do prostoru rozměrově nebo stylově nehodil. Všechno totiž s designérem nejprve zkonzultujete a uvidíte v 3D modelu. Tím můžete ušetřit čas i peníze, protože zkušený designér se dokáže vcítit do Vaší představy a má přehled o trhu.

 

Kompletní návrh interiéru 3D - obsahuje 2D dispozice, 3D model, fotorealistické vizualizace, barevné a materiálové řešení, výběr konkrétního nábytku.

 

Návrh dispozičního řešení interiéru 2D - obsahuje půdorys, případné stavební úpravy, rozmístění nábytku, rozkreslení 2D pohledů na stěny.

Vše je možné řešit také z pohodlí Vašeho domova ONLINE (veškerá komunikace probíhá přes e-mail).

CENÍK

Návrh interiéru - Přibližná cena za místnost je 10 000 Kč, cenová nabídka je ale vždy vytvořená na míru konkrétnímu projektu a odvíjí se od požadovaných úprav interiéru. První schůzka je zdarma a je pro klienty nezávazná (neplatí pro poradenství a asistenci při nákupu).

 

Konzultace interiéru – je pro ty, kdo si chtějí zařídit interiér sami, ale přesto by s odborníkem rádi zkonzultovali své nápady nebo hledají inspiraci. Jde o konzultaci interiéru bez zpracování 3D/2D návrhu, pouze slovní/písemné doporučení řešení, nábytku, osvětlení, barev atd. NEPLATÍ SE ZA ČAS, ALE ZA PŘEDANÉ INFORMACE. 4000,- Kč / místnost (cena je orientační, délka konzultace závisí na velikosti prostoru, konzultace 1-2 místností běžně trvá kolem hodiny), platba hotově na konci schůzky.

 

Na přání vytvořím dárkový poukaz pro Vaše blízké.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše poptávka byla úspěšně odeslána!